BIO ČAJ Pukka bazový čaj s echinaceou 40g

BIO Ovocný čaj s bazou, echinaceou a bazovými kvetmi
Prirodzene bez teínu, vypestované v ekologickom hospodárstve

Unikátna kombinácia ingrediencií prináša príjemne nasládlu chuť, ktorá poteší telo i zmysly. Vďaka absencii kofeínu možu čaj bez obáv piť aj deti a tehotné a kojace ženy.

Základ tohoto ovocného čaju tvorí sladké drievko a zázvor, ktoré sa vyznačujú príjemne sladkou a mierne štiplavou chuťou. Harmonickú zmes doplňujú anýz, mäta, čierna baza, pomarančová kôra a echinacea. Vďaka bohatému zloženiu čaj ponúka mimoriadnú osviežujúcu chuť, ktorá je súčasne prospešná pre zdravie. Echinacea, plod šípky i čiernej bazy sú bohaté na množstvo vitamínov a antioxidantov, ktoré podporujú imunitu.

Tip: Ovocný čaj sa výborne hodí tiež na prípravu domáceho ľadového čaju. Do vychladeného čaju podľa chuti pridajte čerstvé či kompótové ovocie a kúsky ľadu.

Zloženie: koreň sladkého drievka*, zázvorový koreň*, echinacea koreň a listy*(10%), červená repa*, aníz*, bazové listy* (8%), mäta pieporná*, pomarančová kôra*, bazové plody* (6%), šípka*, acerolová šťava*, pomarančový silicový olej*◊, prírodná aróma čiernych ríbezlí. *organické zložky (99,9%) . ◊ obsahuje neekologický lecitín .

Výrobca: Pukka Herbs Ltd, Bristol, BS14 OBY
Obsah balenia: 20 hygienicky balených sáčkov
Hmotnosť: 40g

Tovar je skladom 

4,69 €
Please select variants first